PYTANIA

1. Czym się zajmuję?
Specjalizuję się w tworzeniu kopii światowej sławy dzieł sztuki w technice olejnej. Dbałość o jakość moich prac to nie tylko doskonały warsztat pracy, ale także wiedza i czas poświecony pracy nad dziełem. 
2. Jaka jest jakość wykonywanych kopii?
Wszystkie kopie wykonywane są w technice olejnej z wykorzystaniem najlepszych w Europie materiałów malarskich (Farby Winsor&Newton, Old Holland, Talens). Mam wieloletnie doświadczenie w malowaniu kopii (od 1989 roku), Używam tych samych technik, jakie stosowali Mistrzowie.

3. Jakie wymiary może mieć kopia?
Mogę namalować kopię w każdym rozmiarze. 

4. Jeśli mojego ulubionego obrazu nie ma w Galerii, czy także mogę złożyć zamówienie?
Galeria prezentuje prace najbardziej znanych Mistrzów malarstwa i jest to tyko cześć naszej oferty. Mogę stworzyć kopie obrazu wedle Twojego życzenia. Potrzebuję wtedy dobrą fotografię obrazu, którego chciałbyś mieć kopię i/lub tytuł, oraz imię autora tejże pracy. Jeśli jest to mniej sławny artysta potrzebuję zebrać informacje na temat jego techniki pracy.

5. Jak długo trwa realizacja zamówienia?
Czas realizacji zamówienia zależy od rozmiaru oraz techniki i tematu obrazu. Rezerwuję sobie nieprzekraczalny termin 4 tygodni na wywiązanie się z zamówienia. Jeśli jednak jest to znany obraz, zwykle potrzebuję mniej czasu na jego realizacje, gdyż posiadam wiedzę i praktykę w wybranym temacie. Przy pracach mniej popularnych muszę tę wiedzę wówczas pogłębić. 

6. Jakich materiałów używasz w swojej pracy?
Do kopiowania wszystkich obrazów używam najwyższej jakości farb olejnych (W&N Old Holland) i płótna. Wszystkie prace są malowane ręcznie. 

7. Jak będę płacił/a za moje zamówienie?
Warunkiem rozpoczęcia realizacji zamówienia jest złożenie zamówienia przez telefon 502433464 lub przez e-mail: info@psychologiaisztuka.pl 
oraz przesłanie niezbędnych informacji o obrazie przeznaczonym do kopiowania (tytuł, autor, wybrane wymiary lub z braku tej wiedzy fotografie obrazu). Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy o dzieło.